O mnie

Nazywam się Beata Dziedzic Gulej i zawsze chciałam pomagać ludziom!

S

tudiowałam Administrację na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii we Wrocławiu i po prawie 9 latach pracy w dwóch kancelariach prawnych zostałam agentem ubezpieczeniowym. 

Doradcą do spraw zabezpieczenia finansowego moich klientów. 

Razem tworzymy back up plany i szykujemy poduszkę finansową na przyszłość. Niektórych wydarzeń w życiu nie jesteśmy w stanie przewidzieć, ale możemy się na nie przygotować finansowo. Dla większości moich klientów wybór polisy jest decyzją na całe życie, dla innych rokrocznie odnawialnym pakietem. Niezależnie od tego jak częste mamy relacje, mocno pracuję nad tym, aby zapewnić najwyższą jakość działania, która będzie kojarzona z profesjonalizmem, uczciwością i partnerskim działaniem. 

Jako agent ubezpieczeniowy czuję się w obowiązku dostarczenia moim klientom potrzebnej, dopasowanej do ich potrzeb, transparentnej usługi, która spełni ich oczekiwania i zwiększy poczucie bezpieczeństwa. 

Z chęcią pomogę również Tobie wybrać odpowiednie ubezpieczenie.

Skontakuj się ze mną

Telefon:  + 48 796 433 139
Email:  kontakt@beatadziedzicgulej.pl

W czym mogę Ci pomóc?

J

esteś niepowtarzalny pod wieloma względami. Nie ma drugiej takiej osoby z identycznymi potrzebami, zdolnościami, wykonującej ten sam zawód, na tym samym stanowisku, w podobnej sytuacji rodzinnej, w Twoim wieku i stanie zdrowia. Nie ma też jednej polisy dla wszystkich mieszkających przy Twojej ulicy. Każdy potrzebuje czegoś innego, ale każdy może wybrać to czego potrzebuje. Z polisą zrobimy dokładnie to samo. Sam zdecydujesz co chcesz ubezpieczyć. I na ile.

Oferta

Ubezpieczenia Indywidualne 100%
Ubezpieczenia dla Firm 100%
Ubezpieczenia dedykowane 100%
Oszczędzanie na przyszłość i inwestycje 100%
04

Opinie moich
klientów

Wszystkie opinie
“Agent ze świetnym podejściem do klienta. Wysoka kultura osobista i prawdziwe zainteresowanie problemem klienta jak i jego rozwiązaniem. Jestem po rozwodzie, mam 2 córki, musiałem zrobić coś, żeby zabezpieczyć dzieci i swoje sprawy. Jestem naprawdę bardzo zadowolony ze współpracy z Panią Beatą Serdecznie polecam.”

Marek S.

“Pani Beata poświęciła nam bardzo dużo uwagi, do wszystkiego podeszła bardzo profesjonalnie, zawsze był czas na rozmowę i rozwianie wszystkich wątpliwości. Ubezpieczyliśmy nie tylko siebie, ale i naszą 2miesięczną córkę. Naprawdę warto porozmawiać z takim agentem!”

Jolanta C.

“W grudniu 2021 założyłem firmę i z pomocą Pani Beaty mam już ubezpieczenie dla mnie, moich pracowników i zabezpieczoną firmę. Dowiedziałem się takich rzeczy, o których nie miałem wcześniej pojęcia, nie myślałem wcześniej co się stanie z firmą jak mnie zabraknie – teraz mam już wszystko pozałatwiane, za co bardzo dziękuję Agentce.”

Bartłomiej G.

``Problem z przyszłością polega na tym, że zwykle pojawia się, zanim jesteśmy gotowi na jej przyjęcie``

– Arnold H. Glasgow

Scroll to top