Oszczędzanie na przyszłość i inwestycje

IKZE

Dzięki systematycznemu odkładaniu nawet niewielkich kwot możesz zapewnić sobie dodatkowe pieniądze na emeryturze. Wypłata całości zgromadzonych środków możliwa jest po ukończeniu 65 roku życia oraz po dokonaniu wpłat w 5 dowolnych latach ubezpieczenia.

 

IKE

Minimalna składka na IKE wynosi 300zł, zgromadzone środki możesz wypłacić w każdym momencie (po dokonaniu wpłat w 5 dowolnych latach ubezpieczenia) jednak dopiero będąc na emeryturze (60 r.ż.) wypłata oszczędności będzie zwolniona z podatku od zysków kapitałowych.

 

PPK

Pracownicze Plany Kapitałowe (PPK) to długoterminowy system wspólnego oszczędzania na emeryturę przez pracodawcę, pracownika i państwo. Wpłaty od pracodawcy i pracownika stanowią określony procent wynagrodzenia pracownika, natomiast państwo przekazuje ustalone kwoty jednakowe dla wszystkich pracowników. „Odroczona podwyżka”.

 

Odkładanie środków dla dziecka

ułatwi Twojemu dziecku start w dorosłe życie, zapewniając np. środki na studia, pierwsze mieszkanie czy też rozwijanie talentów i pasji.

 

Mamy doświadczenie , które pozwoli zaproponować ci najlepszą ofertę

Dobre ubezpieczenie na życie pod kredyt hipoteczny to nie tylko najtańsza opcja. Tu liczy się dużo więcej – a dokładnie zapisy warunków ubezpieczenia jakie proponuje Ci Bank.  Dzięki ogromnemu doświadczeniu i współpracy z najlepszymi doradcami kredytowymi jestem w stanie zaproponować ubezpieczenie najlepiej dopasowane do wymagań naszych klientów, które faktycznie , a nie pozornie, chroni ich interesy.

 

Scroll to top