Ubezpieczenia dedykowane

Ubezpieczenia dedykowane dla programistów

Czy łatwo jest zdefiniować choroby zawodowe informatyków? Jeśli wystarczająco często i długo przebywa się w towarzystwie klientów z branży IT lista robi się bardzo oczywista. Zwyrodnienia kręgosłupa, problemy ze wzrokiem, „nadgarstek informatyka”, nadciśnienie, otyłość, udar czy zawał – to niektóre z plusów ujemnych ciągłej pracy przy komputerze. Utrata nadgarstka czy nawet palców, podobnie, jak w przypadku chirurga, oznacza koniec pracy zawodowej. 

Pomagam wszystkim firmom z branży IT – informatykom, programistom, deweloperom. Jeśli właśnie szukasz produktów ubezpieczeniowych, zabezpieczających interes Twój, Twojej firmy, pracowników i Twojej rodziny – dobrze trafiłeś. Dobierzemy dla Ciebie takie ubezpieczenie, że pytanie jakie zadasz, gdy coś się stanie nie będzie brzmiało „Czy dostanę wypłatę z ubezpieczenia?” tylko „ile?”

 

Ubezpieczenie dla dzieci od pierwszych chwil życia

Ubezpieczenie dziecka to nie tylko NNW przedszkolno-szkolne. O ile dopuszczamy do siebie obraz dziecka ze złamanym palcem, tak dużo trudniej wyobrazić nam sobie poważniejszy scenariusz, w którym nasze dziecko musi zmagać się z nowotworem czy cukrzycą 1 stopnia. Wybierając ochronę od poważnych chorób za niewielką składkę  (równowartość 4 gałek kodów w sezonie letnim) Wasza rodzina otrzyma aż 80 000zł z ubezpieczenia na walkę z chorobą. Większość dostępnych ofert ubezpieczeń oferuje ochronę od 1 r.ż. – tutaj nie ma tego ograniczenia. 

Nawet nowonarodzone dziecko może zostać ubezpieczone w polisie swojego rodzica. O niektóre rzeczy warto zadbać od razu, jak jest taka możliwość. 

Z preferencyjnymi warunkami umowy mogą spotkać się szczęśliwi rodzice gromady dzieci – tj. 3. i więcej dzieci w rodzinie. Dla Dużych Rodzin przewidziany jest rabat -50% w wysokości składki ubezpieczenia dzieci na wypadek choroby, nieszczęśliwego wypadku i pobytu w szpitalu.

Z kolei wybierając opcję Leczenia za granicą przekazujecie trudne i ciężkie wybory organizacji takiego leczenia na podmiot, który właśnie tym się specjalizuje. Do Was będzie należało wybranie jednej z 3 proponowanych zagranicznych klinik i spakowanie walizek. Organizator zapewni transport, hotel dla osoby towarzyszącej a dla chorej zorganizuje całe leczenie w szpitalu i tłumacza. Zakres leczenia obejmuje leczenie nowotworu, przeszczep narządów, operacje kardiochirurgiczne i neurochirurgiczne. Co najważniejsze, budżet do wykorzystania na leczenie to 2 000 000 euro.

 

Scroll to top